×

Další video: Menstruační chudoba, klimatický žal a Xaver plete

Countdown
Zrušit
×

„Ženy děsí nerozhodní muži. Na seznamce odpovězte na 100 inzerátů. Muži rozesílají svá přirození, touží po obdivu.“ – říká Kristýna Mertlová

Jak se seznamovat v této době bezpečně? Na otázky odpovídá majitelka seznamovací agentury Kristýna Mertlová.

Asi největší obava každého, kdo racionálně uvažuje o seznamování, je, aby nešel hned na první schůzku s někým, kdo může trpět nějakou úchylkou. „Aby toto eliminoval, tak je potřeba udělat kroky předtím. To znamená: vybrat si bezpečnou seznamku, kde to lidé myslí seriózně. Mít dobře nastavený výběr kritérií.“ – radí Kristýna Mertlová.

„Rozhodně se přiznám, že bych hned nešla na první schůzku s někým naživo, obzvlášť v dnešní době, ale zkusila bych se s ním potkat na dnes velmi populárním on-line rande, kde toho člověka vidíte, můžete se s ním pobavit, zjistit, jestli si vůbec rozumíte. Anebo si alespoň zavolat a udělat si obrázek, jestli ten člověk seznamování myslí seriózně.“ – dodává Kristýna Mertlová.

„Úplně nevím, co muže vede k tomu, že posílají snímky svých intimních partií. Je to totiž velmi časté. Mužům na seznamkách jde mnohdy jenom o sexuální kontakt, nikoli o reálné seznámení.“ – upozorňuje také Kristýna Mertlová.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Kristýna Mertlová, rozená Kočí, (* 20. ledna 1985 Praha) je česká podnikatelka a bývalá politička. Od května 2010 do srpna 2013 byla poslankyní parlamentu. Byla programovou ředitelkou a radní strany Věci veřejné a do vyloučení ze strany v dubnu 2011 také předsedkyní jejího poslaneckého klubu. Nyní spolu se svým manželem vlastní seznamovací agenturu Date2k.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

kristyna-mertlovakocivvseznamkaseznamovanipolitickapodnikatelkadate2kvztahlaskapartnersky-vztahsex
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.