Luboš Xaver Veselý - zpovídá nejvlivnější osobnosti českého veřejného života. Politika, bysnys, šoubyznys a na druhé straně barikády ostřílený moderátor. Debata nad tématy, která se dotýkají každého. "Baví mě ten pocit, ptát se, jakoby za diváka nebo posluchače a servírovat diskusi nad tématy uchopitelným a srozumitelným způsobem." říká o svém pořadu Luboš Xaver Veselý.

Výrazné události uplynulých dní českého veřejného života komentují výrazné osobnosti. Vážně, nevážně, vždy s nadhledem a zkušeností a po svém... Ryze zábavný pořad mezi množstvím vážných událostí.

Václav Klaus a jeho pravidelné komentáře k aktuálním událostem.

Je naše země Česká opravdu bezpečná a bude to tak i do budoucnosti? V pořadu (ne)Bezpečně budou na XTV dávat naši hosté odpovědi na otázky typu: „Jaké hrozby na nás čekají dnes a zítra? Co dělá pro naše bezpečí stát a co pro něj může udělat každý z nás?“. Pořad moderuje Štěpánka Duchková.

Petr Holec a Luboš Xaver Veselý v debatě, kterou diváci vlastně ani vidět neměli.

Horká linka je živý pořad televize XTV exkluzivně na YouTube. Osobnosti s vlivem i zodpovědností odpovídají teď a tady na otázky veřejnosti. Nebojte se položit jakýkoli dotaz lidem, kteří rozhodují.

Zdraví a zdravotnictví ze všech stran. V pořadu Na zdraví přináší XTV zkušenosti a rady nejuznávanějších lékařů a odborníků z oblasti zdravotnictví. Jak na zdraví, jak na onemocnění a vše okolo těla i duše - o tom hovoří odborníci - otevřeně a s chutí. “Zdraví je velké téma a dotýká se každého z nás. Mladých, starých, bohatých, chudých, slavných i neznámých… a také mě osobně.” Pořad moderuje Petra Řehořková z pražské Petra Clinic.

Diskusní pořad XTV, ve kterém moderátor Luboš Xaver Veselý vede rozhovor se dvěma hosty, vždy nad konkrétními aktuálními tématy. V pořadu mají diskutující dostatek prostoru pro argumentaci a pro prezentaci vlastního pohledu. Cílem je přinést nové úhly pohledu a otevřít debatu nad problémy a tématy, které mohou zajímat širokou veřejnost.

Dalibor Uhlíř přináší pravidelné rozhovory z prostředí distribučního skladu s lidmi z praxe o běžných starostech a zkušenostech ze života. S lékaři, podnikateli, učiteli, sportovci, ale také politiky a odborníky ve svém oboru. Zajímavé postřehy, názory a životní příběhy každý týden z jihočeského skladu

V archivu XTV si můžete pustit záznamy všech pořadů, které jsme pro vás s našimi hosty natočili.

Jana Bobošíková a její host v obsáhlém rozhovoru, kde nic nestojí v cestě k podstatě věci a pravdě. Souvislosti všech možných politických rozhodnutí, argumenty, věcnost a problémy či situace, které se v konečném důsledku týkají každého občana. Jana Bobošíková, coby zkušená talkmasterka v nejsilnější politické debatě. Každý týden na XTV.

Novinářka Pavlína Saudková zpovídá nejznámější a nejúspěšnější současné umělce. Rozhovory s osobnostmi ze světa umění a showbyznysu… trochu jinak.

Moderátor Petr Vojnar představuje osobnosti, které ve svém oboru dosáhly mimořádných úspěchů, stojí za zajímavými a povedenými projekty a mohou být inspirací pro řadu dalších lidí. Jaké okolnosti provází cesta za úspěchem, jak se rodí zajímavé nápady nebo co všechno je třeba k tomu, aby se člověk ve svém snažení dostal až na vrchol - o tom všem diskutuje Petr Vojnar s managery, byznysmeny a úspěšnými lidmi všeho druhu.

Hlavní město Praha ze všech stran. Vážné problémy města, zajímavosti a zejména rozhovory s lidmi, kteří mají k Praze vztah, nebo s těmi, kteří o Praze vědí něco víc. Neobvyklé pohledy na Prahu a záležitosti kolem Prahy očima odborníků
a moderátorky Markéty Mayerové.

Luboš Xaver Veselý a jeho živé streamy s hosty. Debaty o aktuálních událostech, otázky pro hosty, živé dotazy sledujících. Xaver Live můžete sledovat v premiéře na www.youtube.com/c/XaverLive

Reportér Michal Hamák a pravdivé příběhy, které mění lidské životy. "Existují situace, které nechce zažívat nikdo z nás, ale pokud jsou a budou, je třeba je pojmenovat a hovořit o nich…” říká reportér Michal Hamák. Svoje náměty do této rubriky posílejte na [email protected]

Vše co se nevešlo do našich pořadů, zajímavosti z natáčení a zákulisí XTV najdete zde.