Kdo jsme

XTV je nezávislá internetová televize, která má ambici přinášet svým divákům rozhovory s osobnostmi českého veřejného života – jejich postoje, názory, stanoviska, argumenty i aktuální komentáře přímo do jejich počítačů či mobilních zařízení. Chceme se věnovat širokému spektru témat, budeme se snažit některé osobnosti představit divákovi tak, jak je nezná nebo alespoň rozšířit či prohloubit jejich pohledy na skutečnosti, události a jednotlivé situace.

Chystáme se postupně oslovit každého, kdo ve svém oboru něco dokázal, něco znamená, případně tu a tam také vytvořil prostor pro rodící se talenty, například mladé politiky. Rádi bychom představili třeba významné české sportovce, vědce, lékaře, jakož i osobnosti, které hýbají českým světem šoubyznysu.

Budeme vděční široké veřejnosti, pokud se rozhodne svými myšlenkami obohatit naše vysílání – každý, kdo má co říci, je u nás vítán.

Otvíráme tento projekt všem. Najde-li se schopný moderátor či moderátorka, má otevřené dveře. XTV je projekt zcela nezávislý a významnou měrou stojí na ochotě řady lidí pomoci na svět něčemu novému.

Nejcennějším aspektem XTV je svoboda.

 

 

Rozhodnutím Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ze dne 21. 3. 2017 byla internetová televize XTV dle ustanovení § 4 odst. 2 písm. a) a § 5 odst. 3 zákona č. 132/2010 Sb., o audiovizuálních mediálních službách na vyžádání, a podle ustanovení § 158 odst. 1 zákona č. 500/2004 Sb., správního řádu, zapsána do Evidence poskytovatelů audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání ve smyslu ustanovení § 5 zákona č. 132/2010 Sb., o audiovizuálních mediálních službách na vyžádání.

Na základě § 6 zákona č. 132/2010 Sb. tímto uživatelům služby XTV sdělujeme, že orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.