Osobnosti XTV, kanálu Xaver Live a jejich hosté na podiu:

Luboš Xaver Veselý, Petr Holec, Karolina Stonjeková, Alex Mynářová, Petr Macinka, Vladimír Pikora, Filip Turek

Vlastimil Tlustý, František Ringo Čech, Andrej Babiš a další zajímaví hosté jako překvapení...

7 LET S VÁMI - Video záznam, 6. 4. 2024, TOP HOTEL PRAHA

Praha se stala dějištěm společenské události, když v pražském TOP Hotelu proběhla oslava sedmého výročí internetové televize XTV pod názvem 7 let s Vámi. Show, která se konala 6. dubna, nabídla plný sál diváků (přilákala více než 900 platících hostů), kteří si nyní mohou akci připomenout prostřednictvím přislíbeného záznamu včetně oblíbených formátů Podtrženo sečteno či Wilsonova 10, tentokrát na jevišti.

Jedním z vrcholů večera bylo vystoupení bývalého prezidenta Miloše Zemana, který se akce zúčastnil po propuštění z nemocnice. Souběžně se Zemanem přijel i další bývalý prezident – Václav Klaus. Oba exprezidenti, společně s hlavní tváří XTV Lubošem Xaverem Veselým, poskytli rozhovory, přičemž Václav Klaus své zážitky z akce později komentoval slovy: „Bylo to mimořádně pěkné... Ne, bylo to velmi impozantní.“ Klaus také ocenil pozitivní reakce publika, které ho dokonce donutilo vrátit se na pódium pro další děkovačku.

Moderování večera se ujala také Alex Mynářová s úvodním rozhovorem s Františkem Ringo Čechem; mezi dalšími vystupujícími nechyběli pravidelní komentátoři televize Petr Holec, Vlastimil Tlustý či Karolina Stonjeková. O zábavu se postaral i bývalý premiér Andrej Babiš a další významné osobnosti.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Akce byla obohacena o autogramiádu, kde se nejen Miloš Zeman a Václav Klaus setkali s fanoušky a rozdávali podpisy. Atmosféru celého odpoledne a večera umocnila i přítomnost dalších známých tváří českého šoubyznysu a politiky, například zpěvačky Heleny Vondráčkové.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.