Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Jako před listopadem… Po třiceti letech mě chtěli z ČSSD vyhodit za jiný názor. Bylo to absurdní divadlo.“ – říká poslanec Jaroslav Foldyna.

Publikováno 6. října v 12:00
Jaroslav Foldyna - ČSSD

Zůstane v ČSSD, která se ho chce za každou cenu zbavit? Kdo je neomarxistická „pakáž“ , která podle Jaroslava Foldyny řádí ve straně? Co je to předsudečná nenávist a která média ji šíří? A jak spravuje svůj profil na sociálních sítích, který vzbuzuje pozornost?

„Byl jsem překvapený, když se konalo předsednictvo, které mě mělo vylučovat. Tam sedí kolegové poslanci. Známe se. Nikdo z nich mi předtím neřekl: ‚Hele, Jardo, chceme tě vyloučit.‘ Dostal jsem mail, abych se dostavil, ale důvod v něm nebyl uveden. Bylo to tragikomické.“ –  konstatuje poslanec soc. dem. Jaroslav Foldyna, nedávný místopředseda strany.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Máme třicet let od listopadu 1989, kdy jsme předtím museli mít jeden jediný názor. To jsme nechtěli. Proto přišla revoluce. A po třiceti letech si mě někdo zavolá, že za odlišný názor mám být vyloučen ze strany, kde tři desetiletí působím.“ –  dodává poslanec Jaroslav Foldyna s tím, že voliči začali sociální demokracii nenávidět.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • Volby
  • čssd
  • Jan Hamáček
  • Jaroslav Foldyna
  • preference
  • vláda

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}