×

Další video: „Varování před 5G sítěmi v sobě skrývají obchodní záměr. Když vylezete na vysílač, zdraví vám pochopitelně poškodí, ale o sto metrů dál už je síť zcela bezpečná.“ – říká odborník na vysokorychlostní internet Jakub Rejzek.

Countdown
Zrušit
×

"Mám problém s mladou generací lékařů, jsou netrpěliví. Studium medicíny je dlouhý proces..." říká podnikatel Sotirios Zavalianis

„Když jsem začínal, lidé si mysleli, že onkologie není dobrý byznys, proto nám umožnili začít podnikat. Pokud máte schopné lidi okolo sebe, tak se i z původně nelukrativní činnosti se dá udělat dobrý byznys,“ říká podnikatel ve zdravotnictví Sotirios Zavalianis.

„V našich nemocnicích jsme babyboxy odmítli, není normální takto odložit dítě,“ myslí si o morálních zásadách. V holdingu vlastní i porodnice. „V dnešní době moc nestojí mít děti, ale nový moderní styl je nemít děti a množí se rodičky nad 30 let.“

„Zdá se mi amorální, abychom poskytovali péči podle toho, jak má kdo velkou peněženku, to se v našich zařízeních neděje a ani se nebude dít. Problém s udržením lékařů u nás není, máme nadbytek doktorů. Problém je s mladou generací, studium medicíny je dlouhý proces.“ Pořád prý nedosahují v Česku takových mezd jako v zahraničí.

„Chtěl jsem v Česku vybudovat nejlepší psychiatrii ve střední Evropě, ale znemožnili nám dotaci. Peníze byly už předem rozděleny,“ říká podnikatel.

Je těžký boj vlastnit soukromé zdravotnické zařízení? Je onkologie dobrý kšeft? A jaké je české zdravotnictví?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.