×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Je nebezpečné, aby lidé rozhodovali v referendech. Doufám, že ve Velké Británii dojde k druhému referendu." – říká kandidát do EP Radim Sršeň

Může Evropská unie za mír? Bylo rozhodnutí Britů v referendu o brexitu špatné? Odkud jsou vybírány finance na dotace poskytované Evropskou unií? Jaká je ekonomická situace Španělska, Itálie či Francie?

„Je nebezpečné, aby lidé rozhodovali v referendech, pokud nejsou lidé stoprocentně informování o tom, jaké bude mít jejich rozhodnutí dopady.“ – popisuje Radim Sršeň referendum o brexitu a dodává, že mnoho jeho kolegů v Británii výsledků referenda lituje. Někteří Britové jsou názoru, že by v referendech měli rozhodovat mladí lidé a ne staří, kterých se již rozhodnutí nebude týkat.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live.

„Z velké části jsou evropské dotace získávány od daňových poplatníků z bohatších regionů. Doufám, že v budoucnu bude i Česká republika bohatá a bude čistým plátcem do Evropské unie. Tyto daně z bohatých regionů jsou vynaloženy i na zbohatnutí Babiše.“ – komentuje fungování dotací Radim Sršeň.

 „Některé regiony v Itálii, Španělsku i Francii jsou na tom hůře než polovina regionů u nás. Nezaměstnanost se pohybuje až kolem 20 %.“ – říká Radim Sršeň.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.