×

Další video: „Ukradeného Picassa jsem vrátil do Čech, v Bulharsku na mne mířili Kalašnikovem. Krade se víc než před revolucí, boj proti organizovanému zločinu je zpravodajská práce.“ – říká Ivan Moroz, bývalý elitní detektiv

Countdown
Zrušit
×

Poslanec Patrik Nacher: “Za zhoršení podnikatelských podmínek může Brusel i setrvačnost systému u nás. Požadavky z EU a byrokracii už nelze akceptovat…”

„Jsem poprvé v pozici politika. Do politiky nejdu kvůli penězům, jsem na tom hůř. Oslovil mě Andrej Babiš už v roce 2013, tehdy jsem to odmítl. V České republice by mohlo žít 40 milionů obyvatel, mohli bychom vytvářet hodnoty. Měli bychom být digitalizovaná země, kde budou data a ne člověk s papírem,“ myslí si poslanec, ekonom a nestraník za hnutí ANO Patrik Nacher. Andrej Babiš podle něj převtěluje své zkušenosti a možnosti do řízení země.

„Za zhoršení podnikatelských podmínek může částečně Brusel a částečně setrvačnost systému. Změnit některé věci trvá. Změnu insolvenčního zákona (změkčení, kde dochází k lepší motivaci dlužníka splácet své závazky, pozn. red.) snad nemysleli senátoři vážně,“ říká. Dle něj je to nejdůležitější zákon za poslední roky.

Xaver Live ZDE

Vyjádřil se i ke kauze Klinika, je jasně proti jednání squaterů. „Kdybych chtěl získat body a ukázat se jako razantní, tak bych dal příkaz k vyklizení, ale na místě se může cokoli vytknout. Přijde mi to neuvěřitelné, policistům nezávidím, avšak neměli by uhýbat. Upozornil jsem na protiprávní jednání a ještě jsem dostal vynadáno. Babiš se s nimi snažil domluvit. Hřib chtěl nabízet i přes prohraný soud Kliniky jiné pozemky na stříbrném podnose. Tisk toto protiprávní jednání zmírňuje,je to přesilovka,“ myslí si Nacher. Fakt, že Jakub Orth je placen koncesionářskými poplatky, prověří.

Jaké změny chce prosadit v insolvenčním zákonu? Zlepšuje Babišova vláda podnikatelské prostředí? Zasáhl by Patrik Nacher na Klinice? A co považuje za největší šílenost „doby korektní“?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.