×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×

„Opatření vlády chválí Světová zdravotnická organizace. Výtkám Senátu nerozumím. Máme táhnout za jeden provaz.“ – říká poslanec ANO Aleš Juchelka.

Selhává stát a chybuje vláda při řešení pandemie koronaviru, jak říká šéf lékařské komory a Senát? Funguje eurounijní solidarita, když Německo zadržuje sousedním státům zdravotnický materiál nakoupený v Číně? A jakou roli hraje podle poslance ANO Aleše Juchelky v těchto dnech rodina a jak jsme na tom s mezigenerační soudržností?

„Občanům bych poradil klid. Určitě nevycházet a držet se všech pokynů vlády, pana náměstka Prymuly a ministra zdravotnictví, protože si myslím, že málokdo z nás jako občanů tomu rozumí. V tuto chvíli je tedy potřeba držet se pokynů vlády. Máme skutečně nouzový stav. Na druhou stranu bych strašně rád vyzdvihl veškerou sounáležitost a solidaritu, která mezi lidmi je, ať už se to týká šití roušek, či rodinných vztahů.“ – míní poslanec ANO Aleš Juchelka.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Odmítám kritiku Senátu. V takového situaci, v pandemie celosvětového rozsahu, v tom, jak tu situaci řešíme – a sami tady sedíme v rouškách –, se ocitáme a zažíváme ji úplně poprvé. De facto ta rozhodování jedou on-line a jsme velice chváleni Světovou zdravotnickou organizací za veškerá opatření, která jsme v měsíci březnu udělali. Výtkám Senátu nerozumím. V tuto chvíli máme táhnout za jeden provaz. Kritika vlády není na místě.“ – dodává poslanec ANO Aleš Juchelka.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ales-juchelkaanokoronaviruscovid-19pandemiesolidaritaeunemeckoochranne-pomuckyrodinaprarodiceseniori

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.