×

Další video: „Roof je potenciální vrah českého brankáře, proč není trestně stíhán? Svět ovládla psychóza šílenců. ČT by měla udržovat kulturní publikum.“ – říká Jiří Svoboda

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Hitler nesmí být součástí byznysu. Stejně jako je Stalin masový vrah. Cílem pozměňovacího návrhu trestního zákoníku jsou fašistické i komunistické symboly.“ – říká poslanec Jan Bartošek (KDU-ČSL).

„Hitler nesmí být součástí byznysu. Stejně jako je Stalin masový vrah. Cílem pozměňovacího návrhu trestního zákoníku jsou fašistické i komunistické symboly.“ – říká poslanec Jan Bartošek (KDU-ČSL).

Šíření materiálů jakých hnutí by trestal až osmiletým odnětím svobody? Proč pochybuje o tom, že noví radní budou respektovat nezávislost České televize? Je v pořádku, že české bezpečnostní složky vpustily do České republiky s ruského diplomata s kufříkem ricinu? A jak vyplácení kompenzačního bonusu ohrožuje hospodaření obcí?

Jan Bartošek byl od února 2014 do října 2017 místopředseda Sněmovny, od října 2013 je poslanec a od října 2017 předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL, od prosince 2011 místopředseda KDU-ČSL.

„Před nějakým časem jsem veřejně slíbil, že je pro mě naprosto nepřijatelné, aby masoví vrazi, lidi, kteří způsobili holocaust, byli předmětem byznysu. Aby se říkalo: ‚Hitler je v pohodě, vždyť je jenom na hrnečku. A Mengele. On je jenom v kalendáři.‘ To je pro mě naprosto nepřijatelné. Stejně jako je pro mě Stalin masový vrah.“ – říká k pozměňovacímu návrhu trestního zákoníku, který tento týden předložil, poslanec Jan Bartošek.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Takže primárně jsem cílil na fašistické symboly a následně jsem to upravil a bude se to týkat i komunistických symbolů. Formulace v návrhu bude: ‚Symboly všech stran a hnutí směřující k potlačení základních práv a svobod.‘ To byl jak fašistický, tak komunistický režim. Je to psáno schválně tímto způsobem, protože podzákonná norma potom bude upravovat případné symboly. Je to inspirováno například německým modelem.“ – dodává k pozměňovacímu návrhu trestního zákoníku, který tento týden předložil, poslanec Jan Bartošek.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jan-bartoseknacismuskomunismusctradninezavislost-ctrusky-agentricinosvc

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.