×

Další video: „Krndo, vrať se! Piráti Prahu nedají, raděj ji zbourají. Kdyby Pompeo viděl D1, vyhodili by nás z NATO. Hampl je bohužel zakázaný a BLM jako franchisa McDonaldu.“ – říká Ondřej Hejma.

Countdown
Zrušit
×

„Začínal jsem v USA jako malíř pokojů a teď chci do UFC...“ říká zápasník MMA Jaromír Kašpar

„Přijel jsem do Ameriky naslepo, začínal jsem jako malíř pokojů,“ říká zápasník MMA Jaromír Kašpar. Talentovaného mladíka si posléze všiml manažer, který ho začal trénovat. Od té doby má za sebou několik velkých zápasů a zatím neprohrál. „Základem je tvrdá dřina a disciplína.“

„Je to hodně o té hlavě. Před každým zápasem sám sebe přesvědčím, že jsem vítěz. Spousta zápasníků je výborně připravených po fyzické a technické stránce, ale poté stejně prohrají, protože nejsou soustředění,“ říká sportovec. Jeho trenéry a manažery tvoří jedni z nejlepších zápasníků. „Můj cíl je do čtyř let se dostat do UFC a stát se šampionem.

„Měsíc a půl před zápasem je životospráva velice přísná, dostávám odměřené jídlo na gramy. Před zápasem se potřebuji odvodňovat,“ vysvětluje Kašpar. „Po zápase mám pár dní, kdy pak můžu jíst všechno, což často vypadá tak, že pizzu zajídám čokoládou.“

Jak se 19letý zápasník z Šumperka dostal do Spojených států? Musí být zápasník agresivní? Pral se s někým v civilním životě? Proč necítí bolest? A co by se stalo, kdyby si dal před zápasem řízek?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.