Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Štve mě ČT, její rada sedm miliard nijak nekontroluje. Vážím si TV Prima, odvažují se říkat i jiné názory..." říká Petr Štěpánek

Publikováno 11. Dubna v 01:00
Petr Štěpánek

„Válka o Novu byla podvod. Špidlova vláda podvedla občany – ve sporu, který spolu vedli Železný a Lauder prohrála ČR. Naši novináři nikdy ten příběh neřekli celý. Problém není, že Železný se přestěhoval na Barrandov, kde na koleni zbastlil Novu č. 2. Lauderova firma krachovala a své problémy chtěla vyřešit tím, že se prodá konkurenci. Kromě Novy se prodávalo ještě 5 dalších televizí, ale licenci k Nově Lauder neměl, měl ji většinově Železný. Lauderovi patřil jen barák, kamery a pár programů,“ vypráví u příležitosti 20. výročí války o Novu Petr Štěpánek. 

„Nova je proti-trumpovská. Sleduju Českou televizi, zajímá mě, kam posíláme peníze, ta mě štve. Sedm miliard je obrovský balík peněz, rada ČT to nekontroluje. Česká televize je v moha ohledech jednostranná – ať už se jedná o americké volby nebo brexit. Ve zpravodajstív se má divákovi dostat co se stalo a komentáře dát do jiného pořadu, kde budou sedět obě strany,“ myslí si.

Bylo těžké jít od Vávry k Železnému? Co si myslí Štěpánek o TV Prima a jejím spojení se CNN? Co říká na hospodaření České televize? A proč podporoval Topolánka jako prezidenta?

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}