Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Nechci kategoricky vylučovat spolupráci s Ano..." říká předseda parlamentu Jan Hamáček

Publikováno 12.8.2017 v 22:14
Jan Hamáček - předseda PS PČR

Hostem XTV byl předseda Poslanecké sněmovny a člen ČSSD Jan Hamáček.

“Je to jasné a čitelné. Naším volebním lídrem a kandidátem sociální demokracie na předsedu vlády je Lubomír Zaorálek. Bohuslav Sobotka je lídrem naší kandidátky v Jihomoravském kraji a věřím, že uspěje,” říká úvodem rozhovoru Hamáček.

Na momentální volební preference, které vesměs potvrzují propad ČSSD, říká: “Vážné to není, jakkoliv bych samozřejmě viděl raději jiná čísla. Důležité jsou trendy. To co se podařilo v posledních několika týdnech je alespoň zastavit pokles preferencí sociální demokracie. Věřím, že se nám podaří v posledních týdnech ten trend obrátit a že preference znovu porostou.”

“Velmi obtížně si dokážu představit spolupráci s Andrejem Babišem, pokud se ovšem nevysvětlí všechny ty kauzy, které kolem něj jsou, jak dluhopisy, tak Čapí hnízdo. Nechci ovšem kategoricky vylučovat spolupráci s hnutím ANO, protože mi to nepříjde fér. Může se stát, že jiná koalice nebude možná, ale chci říci jasně, koalice s hnutím ANO není priorita sociální demokracie,” dodal.

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}