Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

Europoslanec Jan Zahradil: „Nasaďme všechny síly v předvolební kampani, jinak bude vládnout rudozelená koalice.“

Publikováno 5. Května v 12:00
Jan Zahradil - europoslanec

„Kdybych měl vycházet z názorů Václava Klause mladšího, nevidím problém s jeho novou stranou spolupracovat.“ komentuje Jan Zahradil případnou spolupráci mezi ODS a nově vzniklou stranou Václava Klause mladšího.

„První krok by bylo zastavení veškeré přípravy nové evropské legislativy a revize veškeré stávající evropské legislativy. Úředníků je na to dost.“ popisuje Jan Zahradil své případné kroky, pokud by nahradil ve funkci Jean-Claude Junckera. „Dále by mělo být přezkoumáno, zda nová legislativa Evropské unie příliš nezatěžuje podnikatelské prostředí. Zde by měli sedět primárně zástupci byznysu, průmyslu a podniků.“

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live

„Vždy bych si vybral lepšího kandidáta bez ohledu na pohlaví.“ to je názor Jana Zahradila v otázkách genderového hlediska při výběru kandidátů Evropské komise. "Evropská komise by se dala zredukovat přibližně o jednu třetinu." dále dodává Jan Zahradil ke složení Evropské komise. „Jediným zdrojem politické legitimity Evropské unie jsou členské státy, členské státy proto musejí mít konečné slovo v tom, jakým směrem se bude Evropská unie ubírat.“

Bude se poslanecký klub ODS rozpadat? Bude ODS spolupracovat s Václavem Klausem mladším? Jaké pasti klade Evropská unie Britům při Brexitu? Chystá se sbližování Ruska s Ukrajinou? Může současná politika Evropského unie sloužit k zakrývání nepohodlné pravdy?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}