Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Bezpečně předem poznám šlágr..." říká producent Karel Vágner

Publikováno 16.6.2017 v 17:35
Karel Vágner

Hudebník a producent Karel Vágner v rozhovoru pro XTV otevřeně promluvil o svých dětech. "Táta, který nepomáhá svým dětem, je divný. Ale já vždycky říkám, že jsem jejich producent, takže musím pomáhat." V čem vynikají všichni potomci slavného hudebního producenta? Na který zážitek nejvíce vzpomíná? Co si myslí o Petru Kotvaldovi, kterému nastartoval kariéru?

Vágner také promluvil o strachu, který často zažívá v souvislosti s aktivitami syna Jakuba, který se profesionálně věnuje rybaření: "Někdy mi třeba zavolá a řekne, abych ho teď tři týdny nehledal, že jede do Papui-Nové Guinei. Mívám strach, třeba v Kongu jim rozstříleli loď, vysvětluje Vágner.

Objevil zpěvačky Hany Zagorové už žádné nové talenty nehledá: "Už nikoho objevovat nechci. Objevil jsem jich dost. Baví mě hrát tenis, mám barák na Krétě a objevuji spoustu věcí u svých dětí," líčí Vágner, který se v současné době živí mimo jiné zajišťování vlekých společenských akcí na klíč. 

 


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}