Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

„Babiš byl změklý, zastrašený. Miloše Zemana se bál, když po něm chtěl odvolání ministra Staňka. Prezident už nedělá politiku. Chovanec se zachoval správně.“ – říká poslanec a místopředseda ČSSD Ondřej Veselý.

Publikováno 29. Září v 12:00
Ondřej Veselý - politik

Jak se projevuje údajný strach premiéra Andreje Babiše (ANO) z prezidenta Miloše Zemana? Lze zastavit pád sociální demokracie a nezájem lidí o levicovou politiku? Jak vypadá oligarcha se vším všudy?

Ondřej Veselý (43) je český politik a právník, od října 2017 poslanec, v letech 2010 až 2014 starosta Písku, od března 2019 místopředseda ČSSD.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Do doby, než měl u prezidenta, který se chová neústavně, něco prosadit, vystupoval Andrej Babiš jako sebevědomý manažer, který má na všechny telefon. Ale potom nedokázal prosadit – a to vůbec – výměnu jednoho ministra, ač to byla jeho jasná ústavní pravomoc, ač to bylo v jeho kompetenci. Prostě se lekl. Vždycky bylo vidět po jednáních se Zemanem, že je otřesený, překvapený. Nebyl schopen hájit svůj názor.“ – líčí místopředseda ČSSD a poslanec Ondřej Veselý.

 „ČSSD v roli vládního popeláře hlídá nezávislost soustavy státního zastupitelství. Kdybychom nebyli ve vládě, první, kdo by musel odejít, by byl nejvyšší žalobce Pavel Zeman. Hlídáme, aby nebyla likvidována nezávislá veřejnoprávní média lidmi, jako je Michal Semín.“ – podotýká místopředseda ČSSD a poslanec Ondřej Veselý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.


Štítky

  • andrej babiš
  • miloš zeman
  • čssd
  • ANO
  • koalice
  • Milan Chovanec
  • ondrej veselý

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}