Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Andrej Babiš je predátor, dokáže manipulovat lidmi..." říká David Rath

Publikováno 27.5.2017 v 21:26
David Rath - bývalý hejtman a poslanec

"Zakázkami se nemanipulovalo. O penězích se mluvilo, ale v souvislosti se sponzorskými dary. Zakázky byly za bězné ceny, tvrdí to i soud. Nikomu nevznikla žádná škoda," říká v rozhovoru pro XTV David Rath. "Dostal jsem od někoho zvařenou krabici s vínem. Neotevřel jsem jí, později mě chytila policie. Neuvěřitelný příběh." Podle Ratha se dříve bězně financovaly volební kampaně penězmi "z igelitových tašek".

"Sociální demokracie vybledla. Jak po stránce programu, tak po straně osobností. Dříve byl v ČSSD rozpyl názorů, dnes se lidé nemají o čem bavit," řekl v rozhovoru pro XTV bývalý hejtman a poslanec David Rath. "Andrej Babiš působí legračně, ale strhává pozornost. Většina jiných osobností z politiky zmizela, což se mu hodí," dodává.

Podle Ratha je Babiš typek politika-predátora, který sleduje především svoje zájmy. "Má výbornou agentskou školu, dokáže dobře manipulovat lidmi. Je to svým způsobem génius," líčí Rath, který stále zvažuje, že bude ve volbách volit sociální demokracii.

Máme pro vás také bonusové video ZDE

Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}