„Střílel jsem často. Záleželo na razanci útoku. Chovancovi jsme se nepodvolili. A najednou se s námi lidi báli mluvit.“ – popisuje někdejší šéf ÚOOZ Robert Šlachta.

Mrzí ho oslovení explukovník? Chystá se do politiky? Kdy se naposledy jako policista s někým fyzicky utkal? Zastřelil někdejší šéf ÚOOZ Robert Šlachta někdy někoho a používal služební zbraň často? Dívá se na Expozituru? Jak se cítil na tiskové konferenci po zásahu na úřadu vlády.

„Co se týká politiky, zatím neříkám ano, neříkám ne. V současné době dopisuji s panem Klímou knížku. To už jsem říkal kolikrát. Důležité pro mě je, že se ptám lidí, debatuji s nimi. Záleží na tom, jak vás lidi berou. Takže teď ještě rozhodnutý nejsem. Ale samozřejmě během roku toto rozhodnutí přijde. Minulý týden jsem se smál, když o mně jeden z novinářů vydal zprávu, že jdu do Senátu za Brno s podporou ANO.“ – říká někdejší šéf ÚOOZ Robert Šlachta.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Za těch 29 let jsem viděl řadu věcí na protidrogové centrále, dělal jsem násilí, byl jsem u vyjednávání v kauzách, kdy bylo uneseno dítě. Jestli mě dnes někdo nazývá na sociálních sítích sprostě, usmívám se tomu. Je mi to ukradený.“ – konstatuje někdejší šéf ÚOOZ Robert Šlachta.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

robert-slachtauoozmilan-chovanec

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.