Rytmus: „Rasismus u nás přetrvává. Žiju hlavně tady a teď. Pochopil jsem, že to nejvíc je užívat si moment. A žiju jako Patrik Vrbovský. Jeho soukromí jsem zanedbával na úkor Rytmuse – to je značka.“

Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský (*3. ledna 1977 Kroměříž), je slovenský rapper, popový zpěvák (z poloviny romského původu), zakladatel skupiny Kontrafakt, který vystupuje také sám či ve spolupráci s jinými týmy, zpěváky. Je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku.

Není už 43 let vysoký věk na rapování? „Není. Není nikde napsané v žádných knihách, kdy je vysoký věk na tuto činnost. Rapovat může člověk, do kdy chce, když to miluje. Je to hudba, jsou to emoce.“ – říká Patrik Vrbovský.

Jaký má v muzice další plán? „Dělat ji do té doby, dokud mě bude naplňovat. Snažím se být hlavně tady a teď. Pochopil jsem, že to nejvíc je užívat si moment. Nepřemýšlet nad tím, co budu dělat v roce 2025. Nikdo nevíme, jaká bude situace. Pocitově – to, co mne bude dělat šťastným, za tím půjdu.“ – dodává Patrik Vrbovský.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Můj syn se narodil z lásky. Začal jsem žít více jako Patrik Vrbovský. Kolem čtyřicítky jsem zjistil, že jeho soukromí bylo trochu zanedbané. Do té doby jsem žil více jako Rytmus. Jako tato značka.“ – zmiňuje Patrik Vrbovský.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

patrik-vrbovskyrytmusrapperraperraprasismusotecsynhudbarodinactyricatnikpolitika

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.