„Jsem kluk z Karviné, co nedokázal mluvit k lidem. Styděl se. Dnes jsem youtuber. Za tři roky jsem natočil v Los Angeles šest set videí. Těší mě to.“ – říká Michal Šopor.

Český youtuber a osobní trenér Michal Šopor žije v Los Angeles. Mezi jeho zaměření patří silový trénink, balancování na rukou, trénink na gymnastických kruzích a protahování. Pravidelně se účastní kurzů s lidmi, kteří ve svých oborech něco znamenají. Spolupracuje s profesionálními MMA zápasníky. Tvoří populární videa o životě v USA a taktéž trénuje brazilské jiu-jitsu přímo u členů rodiny Graciů.

Během léta, kdy mimo jiné zmapoval rasové nepokoje a rabování v druhém největším americkém městě, zavítal domů a v Praze také do našeho vysílání. „Právě jsem zažil nejlepší let v životě. Když už si koupíš letenku a sedíš v tom letadle, když už víš, že ti let nezrušili, tak je to pecka. Ta letadla jsou poloprázdná. Tři sta sedadel, z toho patnáct obsazených, víc letušek než platících zákazníků. Když si člověk během nejdelšího letu lehne na čtyři sedačky, tak je to super.“ – popisuje cestu do Prahy Michal Šopor.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Ve které fázi života pochopil, že se nestydí před kamerou? „Kdybych sečetl i ta nevydaná, tak mám v tuto chvíli natočených asi šest set videí. Všechno to dělám sám. Točím je tři roky intenzívně každý den. Předtím nebylo nic. Nedokázal jsem mluvit k lidem nebo na kameru. Měl jsem problém přijít před třídu. Nenáviděl jsem to. Dnes mi lidé píšou, že mám hezkou češtinu. Těší mě to.“ – líčí Michal Šopor.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

michal-soporusalos-angelesyoutuberosobni-trenerzivot-v-usaspojene-statyjiu-jitsuosobni-rozvoj

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.