František Ringo Čech: "Okamura není fašista, jen není spokojen se stavem naší země. Soukup je skvělý a statečný člověk, měl by být prezident…"

„Kdybych na to měl a Feriho potkal, tak bych mu natáhl taky. To je člověk, který když měla být volba prezidenta, tak chtěl být vtipný a řekl, že by ty rozhovory mezi Milošem a jeho protikandidátem měly být ve stoje. On má tu nožičku bolavou a pan Feri byl takhle vtipný. Urážek kandidáta, myslím, že to není dobrý člověk a velká kariéra v politice ho nečeká. Je to idiot a chce na sebe za každou cenu upozornit,“ myslí si František Ringo Čech.

www.youtube.com/c/xaverlive

František Ringo Čech je velkým fanouškem Velké Británie. „Všechno, co je britské je dobré. Ostatně svým odchodem z EU nás přesvědčili. Já jsem pro vstup do EU hlasoval, byl jsem nadšený Schengenským prostorem, ale myslel jsem, že to bude seskupení samostatných států, že budou společné finance, ochrana a armáda a nějaká politika. Ale aby nám diktovali hloupí nevolení úředníci, kterých tam jsou tři mrakodrapy plné lidí, kteří si za velké peníze vymýšlejí nesmysly. V takové Unii být nechci.“ 

„S Tomio Okamurou jsme přátelé, mockrát jsme se sešli. Byl jsem i na jeho sjezdu. Myslím si, že to není fašista. Je to radikální politik, který není spokojen se stavem, ve kterém je naše republika a EU, ale media mu nasadila psí hlavu. Média nejsou objektivní. Neříká rasistické a nenávistné výroky. Važme si svobody, važme si toho, že lidé mohou říkat, co chtějí,“ říká František Ringo Čech.

Zklamalo ho, že ODS vyhodila Václava Klause ml. „Jsem velký příznivec jeho názorů. Je to vynikající analytik, skvělý politik, krásně argumentuje, má přehled, je to vzdělaný člověk. Je to velká hanba pro ODS, je to výpověď o nich. Místo toho, aby na něj byli pyšní, mu udělají toto. Vtiskl by té straně progresivní směr.“

Kandidoval by do politiky? Jaký má názor na současnou ČSSD? Co si myslí o stavu ČT? Měla by být prostituce legalizována? Stane se Jaromír Soukup prezidentem? A jaký názor má na Jiřího Kajínka?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.