×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Zákulisní politické dohody bych nedělal..." říká prezidentský kandidát Vratislav Kulhánek

“Říkal jsem si, že už jsem se v zásadě v profesní kariéře dostal nejvýš, kam se člověk v České republice může dostat a že bych vlastně taky mohl se pokusit nějakým způsobem ovlivnit dění,” říká na úvod rozhovoru v XTV Vratislav Kulhánek - manažer a kandidát na prezidenta České republiky.

“Poslední kapka byl faktický stav té prezidentské pozice, která zejména z hlediska k vnějšímu prostředí tzn. zahraničí nehraje zrovna optimální roli,” zmínil Kulhánek a právě v otázkách zahraničních vztahů vidí coby případný prezident svoji silnou stránku, vzhledem k dlouholetým zkušenostem s vedením nadnárodních koncernů a kontaktům na přední evropské politiky.

Ačkoliv Kulhánek nepatří mezi příznivce současného prezidenta Miloše Zemana, hodnotí pozitivně jeho schopnost zaujmout a zalíbit se většině běžných lidí. “On to dělá tak chytře, že lidem se to líbí a věří tomu. To je v pořádku. Pokud mi něco imponuje nebo pokud se s něčím ztotožňuji, tak to neznamená, že jsem využit,” dodává.

O funkci hlavy státu se uchází pod hlavičkou politické strany ODA, kde je čerstvým členem. “Ve výkonu funkce musí být samozřejmě jakékoliv členství pozastaveno,” podotýká Kulhánek. “Podíval jsem se na program a s panem Sehnalem jsem se o tom bavil hodně do hloubky. Skutečně to má promyšlené a došlo k určitému průniku.” Zároveň dodává, že s kampaní mladého youtubera Mika Pána, kterého strana momentálně staví do popředí, zásadně nesouhlasí.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.