×

Další video: „Moji klienti mají opakované tendence k sebevraždě anebo sebepoškozování.“ - vysvětluje TFP terapeut Karel Dobroslav Riegel

Countdown
Zrušit
×

"Všechny přivandrovalce poslat zpátky! Ať sem rozhodně nelezou..." říká Miroslav Sládek

Předseda Sdružení pro republiku - Republikánské strany Československa - Miroslav Sládek si postěžoval úvodem diskuse na pochybnou nezávislost médií a korektnost jejich novinářů, která je příčinou častých konfliktů mezi ním a sdělovacími prostředky. "Česká televize je ničemná organizace. Je to médium, které ze zákona odírá každého občana na koncesionářských poplatcích. Ať občané chtějí nebo nechtějí, i když se na to třeba nedívají, protože se na to dívat nedá, stejně musí každý měsíc platit. Ideální by bylo zrušit koncesionářské poplatky, případně zprivatizovat Českou televizi, protože je tam tlupa parazitů, kteří se z těch poplatků živí. Produkce je děsivá, manipulace je děsivá a to co předvádí Česká televize je odsouzeníhodné," tvrdí Sládek a poukazuje na fakt, že se mu nedostává stejného prostoru v předvolebních debatách jako jiným politickým stranám, které jsou údajně ze strany veřejnoprávního média protěžovány.

Někdejší vůdčí představitel krajní pravicové politiky se rovněž domnívá, že současná mediálně propíraná žádost policie o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo nebude mít velký vliv na výsledky blížících se sněmovních voleb. "Babiš vykládá v televizi a všude, že je v politice nový a že tam přišel udělat pořádek. Přitom kolem politiků se motá od začátku devadesátých let. Byl u každé lumpárny a teď se staví do role mučedníka. Hnutí ANO se skládá ze dvou částí, taková ta voličská spodina, která moc inteligentní není, takže na ně ta kauza vydání Babiše k trestnímu stíhaní  bude působit, jakože on to chce dát chudáček do pořádku a zlí mu ubližují. To samozřejmě semkne poslance a funkcionáře hnutí ANO, protože to jsou bezcharakterní kariéristé, kteří putují tam, kde je právě nejbližší cesta ke korýtku."

Sládek již v minulosti proslul ostrými výpady proti uprchlíkům, které zarytě nazývá přivandrovalci a i v XTV se téma uprchlické krize v Evropě nezapomnělo opomenout. "Nevím, proč jim říkáte uprchlíci. Oni před ničím neprchají. Ve většině zemí kromě bídy není žádná válka a bída je tam proto, že nic nedělají. Viděl jste někdy Syřana, který je černej jak bota? Podívejte se, co připlouvá den co den do Itálie. Procentíčko z nich utíká před válkou, ale všechno ostatní jsou jenom ekonomičtí migranti, kteří sem přicházejí za vidinou blahobytu," míní Sládek a jako řešení navrhuje hlídání hranic a poslání všech "přivandrovalců" zpět.

"Cikáni nejsou důležitým bodem našeho programu, proti cikánům nic nemáme. Dokonce cikáni kandidují za nás, ale rozlišujeme občany na ty přizpůsobivé a nepřizpůsobivé. Mnozí cikáni kandidují do parlamentu za naši stranu…" dodává závěrem.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.