×

Další video: Moc peněz #14 – Ideální čas k nákupu zlata

Countdown
Zrušit
×

„Nadhled Pellegriniho byl obdivuhodný. Jourová je politická kariéristka, která škodí. Vnitro se ohledně SPD spoléhalo na názory svých úředníků a zprávy z bulváru.“ – Vadim Petrov

Horké novinky, štiplavé glosy, zajímaví hosté. To je pořad Podtrženo, sečteno, který shrnuje ty nejdůležitější aktuality. Hostem tohoto dílu je hudebník, pedagog, manažer a konzultant Vadim Petrov.

Volby vyhrál Pellegrini

„Já jsem to nečekal. Myslel jsem, že to pan Korčok dá, když už se to osvědčilo s Petrem Pavlem a když se Zuzana Čupotová také povedla; byl to stejný recept a stejný způsob. Pan Korčok je inteligentní, zkušený, sdělovali mu asi, co má říkat. Poslouchal jsem, jak o něm mluvil Cyril Svoboda, který tvrdil, že agresivita mu nešla, protože je to v jádru slušný člověk. A když tam říkal agresivní věci, tak to fakticky nebylo dobré. Bylo to takové zakyslé.“ – míní Vadim Petrov.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

Babiš zhanil a hodil přes palubu Jourovou. Stála u začátků hnutí ANO

„Ať je to pan ministr Hladík, nebo poslanec Zdechovský, Paní Jarouvá je podobný typ člověka, který jde nahoru. To jsou všechno lidi, kteří hledají cestu, kudy jít nahoru. Byla v sociální demokracii, pak v KDU-ČSL, potom byla v ANO. Prostě takhle se dere nahoru.“ – konstatuje Vadim Petrov.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Kolik jste poslali, komu a za co? Banky mají povinně posílat státu detaily transakcí

„Myslím, že už se dávno prolomila hranice dohledu státu nad čímkoli, co člověk dělá; mohou si to zjistit. Pokud nyní řekli bankám, že to budou dělat povinně, tak si to zjednodušili; tu informaci už dostanou naservírovanou. Myslím, že takový svět bude.“ – podotýká Vadim Petrov.

Další komentáře aktuálních dní naleznete v celém díle Podtrženo, sečteno!

korcokpellegrinislovenske-volbycyril-svobodapetr-pavelzuzana-caputovajourovahladikzdechovskyandrej-babisstatni-dohledbankydigitalni-svetspdsoudcinaaiumela-inteligenceomluva-spdministerstvo-vnitraaktualni-udalostiaktualni-zpravyjan-hamacekbezpecnostni-odborxtvpodtrzeno-sectenoxavervadim-petrov
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.