×

Další video: Předvolební debata 2021 - Kraj Vysočina. Jiří Běhounek: „Očkovaní si zaslouží výhody, jsou zodpovědní.“ a Radek Koten: „Reforma EU nestačí, musíme být soběstační.“

Countdown
Zrušit
×

„Vláda postupuje dobře. Kroky EU považuji za selhání. Bakala není čestný člověk a vůbec si ho nevážím...“ – říká poslanec KSČM Leo Luzar.

Má občany koronavirus nechávat v klidu, anebo je na místě panika? A je sám v klidu, když jsou ve světle posledních událostí kroky premiéra i ministra zdravotnictví v médiích označovány někdy jako chaotické, neuvážlivé? Selhala podle poslance Leo Luzara Evropská unie, anebo naopak prokázala, že umí řešit krizové situace? K čemu došla vyšetřovací komise OKD, jejíž je členem?

Poslanec Leo Luzar (* 6. prosince 1964 Nový Jičín) je politik (KSČM) a technik. V letech 2008 až 2010 místopředseda KSČM. Omluvil se mj. za zločiny KSČ před rokem 1989.

„Panika by neměla být na místě. Na paniku nenazrála doba. Na místě je obezřetnost. Měli bychom si uvědomit, jak jsme jako lidstvo zranitelní. Když byl vir v Číně, tak na počátku k tomu mnozí přistupovali spíše s humorem, protože to bylo hodně daleko od nás. Ale žijeme v globálním světě – doprava je dnes otázkou hodin.“ – konstatuje poslanec KSČM Leo Luzar.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Ukazuje se, že nás koronavirus zastihl nepřipravené. Je to varování, abychom se zamysleli také nad tím, jak fungovat v případě, kdy přijde krize. Jsem rád, že k tomu vláda přistoupila, jak přistoupila. Pevně věřím, že občané to pochopí. A snažme se, aby tato krize trvala co nejkratší dobu.“ – doplňuje poslanec KSČM Leo Luzar s tím, že se dá vždy očekávat, že první kroky budou chaotické. „Ale důležité je, jak se administrativa dokáže posléze zachovat. „Myslím si, že vláda postupuje razantně a docela dobře.“

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

leo-luzarkscmkoronaviruscovid–19karantenavladavladni-opatreni

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.