×

Další video: „Neumím žít ze dne na den. Je ve mně strašlivá bezmoc. Babišovi bych řekl, že je mi smutno, že nemáme perspektivu, plán. Maláčovou bych ve vládě nenechal.“ – říká Oldřich Lichtenberg.

Countdown
Zrušit
×

„Vést divadlo nemůžu, zval bych si tanečnice do kanceláře. Dabování Horsta Fuchse nelituji. Můj tajný recept? Mít rád lidi... Do Národního jsem nabídku nedostal. Pokračování Četnických humoresek nebude.“ – říká herec Zdeněk Junák.

Zdeněk Junák je český herec a dabér. Televizním divákům je patrně nejvíce znám coby brněnský četník Ambrož z televizního seriálu Četnické humoresky, anebo mohou znát jeho hlas coby hlas tváře teleshoppingu Horsta Fuchse. V posledních měsících se stal doslova hvězdou Českého rozhlasu v roli moderátora. Jak se to událo? A zalitoval někdy toho, že dabování Fuchse přijal?

„Co se týká moderování, musím se přiznat, že opravdu mi pomohl koronavirus. Jinak jsem měl normálně pořad Srdcovky Zdeňka Junáka, který běží – tuším – čtyři roky. Ale protože nám sem vtrhl ten nepříjemný koronavirus, tak se Český rozhlas rozhodl podpořit cílovou skupinu seniorů, kteří nevládnou internetem a sociálními sítěmi, a tak vznikl pořad Na klidné vlně se Zdeňkem Junákem, který vysílají všechny české regionální stanice. Můj nápad to ale nebyl.“ – popisuje herec a dabér Zdeněk Junák.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Dabování Horsta Fuchse jsem nikdy nelitoval a nikdo mi to nikdy nevyčítal. Tedy někdy mi někdo řekl: ‚Tak jsem si to koupil a jdi s tím do háje.‘ Jako ten výrobek. Ale musím říct, že má setkání s Horstem Fuchsem byla vždycky výborná. On je strašně zábavný člověk. Jezdil jsem dabovat do Vídně, kde má kancelář, takže jsme si dávali zpravidla kávičku.“ – dodává herec a dabér Zdeněk Junák.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

zdenek-junakcetnicke-humoreskyhorst-fuchscesky-rozhlasna-klidne-vlne-se-zdenkem-junakemherecdabermoderator

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.