×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"V dnešní době se může všechno a lidé toho zneužívají. Zeman rozděluje společnost..." říká herec Jiří Krampol

„Vadí mi, že pořád někdo ocenění spojuje s politikou. Nevím, z jakého důvodu by si Nohavica nemohl převzít Puškinovu cenu,“ myslí si herec a moderátor Jiří Krampol. Sám letos přijal od prezidenta Zemana vyznamenání. Kritikům tohoto rozhodnutí nerozumí.

„Ti lidi se furt ohánějí demokracií, ale chovají se jako neomarxisté. Co je komu do toho, koho budu volit. Zeman společnost rozděluje, je to špatně. V českých televizích lidovka chybí. Díl Nikdo není dokonalý opakovali každý silvestr, ale teď už to není. Chtějí dělat formáty ze zahraničí – viděl jsem je, ale že bych z toho omdléval, to ne,“ říká.

„Dnešní doba je blbá v jedné věci: všechno se může a zneužívá se to strašným způsobem. Každý si může o komkoli napsat a zveřejnit, z kohokoli můžou udělat zrůdu. Řada věcí minulého režimu byl děs, byla to hrozná doba, ale lidé k sobě měli blíž. Nikdo nic neměl, lidi drželi víc při sobě,“ myslí si.

Změnil se podle něj i vztah ke starým lidem.

Lituje Krampol svého angažmá v seriálu 30 případů majora Zemana? Jak se změnila doba v porovnání s minulým režimem? Co si myslí o Jaromíru Soukupovi? A jakou knihu momentálně vydává?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.