×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

Šokující přiznání Moniky Štikové: “Kdyby nebylo mě, Quentin by se vůbec nenarodil, celá rodina požadovala potrat…”

„Jsem ukřičená, ale mám srdce. A hlavně říkám pravdu a tu lidi nemají rádi. Šla jsem do toho projektu proto, aby se o některých tématech začalo mluvit. Lidé mi píšou, že tohle zažívají. Vnímají, že v tom nejsou sami, má to smysl,“ říká Monika Štiková. Podle ní je pořad Štiky reality show zobrazující její skutečnou osobnost.

„Já jsem veškerý svůj volný čas vložila do svých dětí – a to je chyba. Děti nabyly dojmu, že láska je automatická. Výchova u Charlotte se mi podařila, máme krásný vztah, u Ornelly si nejsem jistá. Můj muž je výborný herec, ale já odmítám hrát. Pravá povaha člověka totiž nakonec vždycky vyplave na povrch.“

Malý syn Ornelly Štikové by se bez Moniky vůbec nenarodil, celá rodina včetně Josefa Kokty to dítě prý nechtěla. Nyní jsou dny, kdy se o sebe Monika Štiková bojí. „Jsou dny, kdy si říkám, ať už to všechno skončí."

V čem tkví tajemství reality show Štiky? Proč je show podle Moniky Štikové „vyhrocená“? Jaká žena je podle ní idiot? A co jí vadí na Ornelle?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.