×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Sobotka a Bakala kradli, hodím hlas Babišovi..." říká režisér Jiří Svoboda

Režisér Jiří Svoboda v rozhovoru pro XTV odpovídá na otázky týkající se jeho působení v komunistické straně a komentuje řadu nedávných politických kauz.

“Nelituju toho. Jsem s tím absolutně srovnaný a nemám s tím problém,” říká na své členství v komunistické straně její bývalý předseda a popisuje zákulisí své politické činnosti.

Mimo jiné kriminalní politické kauzy zmiňuje i podvod s OKD, kde jak tvrdí, byli lidé okradeni rukou společnou, nikoliv rozdílnou. “Sobotka a Bakala to ukradli. Ukradl to Bakala, ale Sobotka mu napomáhal jakožto ministr financí, který předkládal návrh vládě spolu s ministrem Urbanem.”

“Určitě dám hlas Andreji Babišovi. Zavede jisté pořádky. Myslím si, že vytvoří vládu se sociálními demokraty. Vznikne nové uskupení a rozdělení sil.” Do říjnových voleb má tedy jasno, nicméně na adresu předsedy hnutí ANO také dodává: “Je obecně známo, že lidé, kteří pracovali v podnicích zahraničního obchodu, většinou nějaké závazky vůči informacím, které přinášeli ze zahraničí, měli. Každý stát takové agenty má.”

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.