{{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro "{{ search.termshow }}":

Pro výraz "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
Další video: "EET je obtěžující, pro někoho i likvidační..." říká předseda Pirátů Ivan Bartoš
Countdown
Zrušit

"Sobotka a Bakala kradli, hodím hlas Babišovi..." říká režisér Jiří Svoboda

Publikováno 6.7.2017 v 15:38
Jiří Svoboda - režisér

Režisér Jiří Svoboda v rozhovoru pro XTV odpovídá na otázky týkající se jeho působení v komunistické straně a komentuje řadu nedávných politických kauz.

“Nelituju toho. Jsem s tím absolutně srovnaný a nemám s tím problém,” říká na své členství v komunistické straně její bývalý předseda a popisuje zákulisí své politické činnosti.

Mimo jiné kriminalní politické kauzy zmiňuje i podvod s OKD, kde jak tvrdí, byli lidé okradeni rukou společnou, nikoliv rozdílnou. “Sobotka a Bakala to ukradli. Ukradl to Bakala, ale Sobotka mu napomáhal jakožto ministr financí, který předkládal návrh vládě spolu s ministrem Urbanem.”

“Určitě dám hlas Andreji Babišovi. Zavede jisté pořádky. Myslím si, že vytvoří vládu se sociálními demokraty. Vznikne nové uskupení a rozdělení sil.” Do říjnových voleb má tedy jasno, nicméně na adresu předsedy hnutí ANO také dodává: “Je obecně známo, že lidé, kteří pracovali v podnicích zahraničního obchodu, většinou nějaké závazky vůči informacím, které přinášeli ze zahraničí, měli. Každý stát takové agenty má.”

Máme pro vás také bonusové video ZDE

Komentáře

Starší videa
Načíst další videa