×

Další video: Koho živí nenávist? Rozvod pro všechny. A trvale udržitelná jeptiška.

Countdown
Zrušit
×

„Rakušan je ministr nebezpečí. Babiše na Hrad nepodporuji, kandidát by měl být čistý a bez trestního stíhání. Wollnera a ČT se nebojím, u soudu chci i Dobiášovou.“ – Robert Šlachta

Proč už není ve vedení Přísahy dlouholetý spolupracovník Roberta Šlachty Tomáš Sochr? Jak sám Robert Šlachta hodnotí výsledek strany v komunálních volbách? Co chybělo k tomu, aby se stal starostou? A jak vnímá kauzu Dozimetr, působení ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) či žalobu, kterou na něj podává šéfredaktor Marek Wollner z ČT?

„V sobotu jsme měli sněm. Takže jsem staronovým předsedou.“ – říká úvodem Robert Šlachta.

„Byli komunální volby, mezitím Tomáš Sochr byl jedním z těch, kteří byli úspěšní v komunálních volbách. Stal se 17. října starostou, ve vesnici, kde kandidoval. A tam je starosta uvolněný – na plný úvazek, ale bez sekretářek, tajemníků. Je to jeden zaměstnanec a té práce je tam docela dost. A u nás zastával post místopředsedy pro program, který měl program tvořit, podílet se na programu, na denních příspěvcích. Nebyl by schopen to časově zvládat, takže rezignoval na funkci místopředsedy, zůstává členem Přísahy.“ – vysvětluje Robert Šlachta.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Ale samozřejmě i lidé z Přísahy odcházejí, protože se někdy úplně neztotožňují s tím směrem, kam Přísaha jde. Doba je velmi složitá: covid, ukrajina, názor na EU.“ – uvádí Robert Šlachta s tím, že je „strašně rád za kauzu Dozimetr, která je v Praze. Jenom doufám, že to bude pokračovat“.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

robert-slachtaprisahatomas-sochrvolebni-snemkomunalni-volbydemonstracevit-rakusanvladimir-putinmarek-wollnermarketa-dobiasovadozimetrvrabelprahapolitikaekonomikaspolecnostenergieinflacexaverx-talkxtvlysolaje
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.