×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Primátor Hřib se bojí řešit velká témata. Rada ČT měří dvojím metrem. Výběr hostů u Václava Moravce není odborný.“ – říká politik Patrik Nacher

 Je rada České televize důvěryhodná? Jak bojovat s exekucemi u dětí a seniorů? Jaká je dosavadní zkušenost s působením primátora Hřiba? Je nová ministryně spravedlnosti lepší než její předchůdci? Kdy budou levnější mobilní data a snadnější přecházení mezi operátory?

„Mám pocit, že rada České televize neřeší věci, na které směřují stížnosti od občanů. A pokud se někdo ostřeji vyjádří vůči České televizi či Českému rozhlasu, dostane hrozně za uši. Naopak když je někdo brání, dokonce i velmi agresivně, tak tomu ještě zaměstnanci či redaktoři televize tleskají a dále to šíří. Vidím v tom dvojí metr.“ – popisuje své pocity z fungování rady České televize politik a ekonom Patrik Nacher.

„Seniory jsme zařadili do skupiny zranitelnějších osob. Člověk pobírající důchod či invalidní důchod může být oddlužen během tří let, nikoliv během pěti let a nemusí plnit žádná procenta splaceného dluhu.“ – o nových návrzích Patrik Nacher. Nacher dále uvádí, že dětské dluhy by neměly být navyšovány o výdaje na vymáhání, které často vysoce překračují samotnou dlužnou částku.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Primátor Hřib mě v některých věcech mile a v některých nemile překvapil. Pan primátor řeší věci jako ohňostroj, jaké vlajky budou vyvěšené na budově magistrátu či jakou znělkou nás svolává do sálu. Často si vybírá věci, které plní titulky a o kterých se píše. Čekal jsem od primátora větší odvahu. Na druhou stranu komunikuje pravidelně s opozicí a vyslechne nás. Dokáže ocenit i návrhy přicházející z opozice, pokud jsou rozumné.“ – komentuje dosavadní působení pražského primátora Patrik Nacher.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.