×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Podstatou problému civilní rozvědky je, že byly vykazovány obchody, které se třeba neuskutečnily. Mohlo jít i o Agáty.“ – říká šéf kontrolní komise pro ÚZSI Pavel Blažek z ODS.

V jaké kondici se nachází ODS? Jak je daleko vyšetřování v rámci civilní rozvědky ÚZSI a k čemu uvnitř služby vlastně došlo? Už se ví, kdo stál za kauzou Šuman, která znepříjemnila před třemi lety život Andreji Babišovi (ANO)? A o čem smí, anebo nesmí poslanec Pavel Blažek (ODS) coby šéf kontrolní komise pro tajné služby hovořit?

„V ÚZSI došlo k tomu, že je stíhán bývalý náměstek. Podstatou problému je, že tam byly vykazovány obchody, které se třeba neuskutečnily. Hovořilo se i o Agátách. S tím to také souvisí.“ – konstatuje šéf kontrolní komise pro ÚZSI Pavel Blažek z ODS.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Co se týká kauzy Šuman, existuje spousty pověstí. Jedna z variant zní, že ta účtem stála rozvědka. Ta ale není podle mne pravdivá. Pak se mluvilo o tom, že to mohli dělat nějací lidé z ČEZu. To se říká. Pan Babiš to jistě zjišťuje. Kam dospěl, nevím. Pan předseda vlády je ale pan předseda vlády.“ – podotýká šéf kontrolní komise pro ÚZSI Pavel Blažek z ODS.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

pavel-blazekagatyuzsi

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.