×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

„Opatření proti viru jsou správná. Ministerstvo by mělo zlepšit komunikaci. Nouzový stav bych neprodlužoval. Školy bych otevřel až v září…“ – říká poslanec a lékař Kamal Farhan.

Kamal Farhan je český politik a lékař, v letech 2016 až 2017 náměstek ministra zdravotnictví, od října 2017 poslanec za ANO, od roku 2018 zastupitel města Plzeň. Více než 10 let působil v českých a nadnárodních společnostech na manažerských pozicích se zaměřením na zdravotnictví, dále pracoval jako ředitel pro léčebnou péči a strategický rozvoj lázeňského zařízení. Jak vnímá současnou situaci a kdy se podle jeho názoru zbavíme roušek?

„Vyjádřím se jako zdravotník. Pracoval jsem jako lékař, záchranář, manažer i jako náměstek ministra zdravotnictví. Naše zdravotnictví je na špičkové úrovni. Nestane se, že by starý člověk přišel do nemocnice – třeba můj osmdesátiletý otec – a bylo mu řečeno: ‚Nemáme ventilátor, nemáme lůžko.‘ V dnešní době, co dělají všichni zdravotníci, to už není povolání, to je poslání. Opravdu každý den nasazují své životy a mají logicky obavu i o své blízké, aby je nenakazili.“ – míní lékař a poslanec Kamal Farhan.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„A můj tip, kdy se zbavíme roušek? Musíme si uvědomit, že v současné době nemáme proti viru lék. Odborníci říkají, že vakcína bude do roka. Musíme se proto naučit s virem žít. Musíme ho přijmout takový, jaký je. Musíme se bránit a nejít mu naproti.“ – dodává lékař a poslanec Kamal Farhan s tím, že roušky chrání ze 70 procent okolí, pokud jsme nemocní.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

kamal-farhankoronaviruscovid-19anorouskyinfekcekapenkyposlaneczdravotnictvi

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.