×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Obecné referendum není cesta, bojím se neinformovaného rozhodování voličů..." říká poslanec Dominik Feri

„Změna ,která se v TOPce udála je nedostatečná. Musíme toho udělat víc, abychom dostali větší počet hlasů. Potřebujeme stranu zrevitalizovat, dostat do ní  nové lidi a zintegrovat se s jinými stranami. Velmi bych si přál, abychom spolupracovali se Starosty,“ říká Dominik Feri, nejmladší poslanec parlamentu ČR.

„Miroslav Kalousek nebyl nikdy postihnut. Babiš máchá publikací, která je kompilátorem pomluv. Vytvořit dojem toho, že je korupčník a zákulisní hráč, je s ohledem na jeho dobu působení ve vládě velmi snadné a Andrej Babiš to zvládá mistrně.“ Předsedou TOP09 podle Feriho není z důvodu, že si Kalousek sám uvědomuje svoji kontroverzi. „Je důležité, aby strana nespočívala na jedné osobě, to nezajistí trvalou udržitelnost.“

„Obecné referendum není cesta, mělo by mít své místo na úrovni obcí a krajů, kde funguje velmi dobře. Nebojím se rozhodnutí voličů, bojím se neinformovaného rozhodnutí voličů.“ Lživá mediální kampaň může podle Dominika Feriho velmi výrazně manipulovat s veřejným míněním.  

Jaký je Andrej Babiš očima mladého poslance? Jaké jsou  role herců v politice? Jak probíhá sestavování vlády? Je Dominik Feri ze své práce frustrovaný? Jaký hoax se o něm šíří a co bude v dnešní době hrát v politice stále větší roli?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.