×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Není nic špatného na tom, když kluka baví se líčit. Podporovat by se měl každý, ať už je homosexuál, Asiat nebo z islámských zemí..." říká studentka Hana Novotná.

„K LGBT komunitě jsem se dostala tak, že mi má kamarádka brečela na rameni, že je bisexuální bojí se to říct doma. Proč by rodiče, kteří nám mají být nejblíž, měli být ti, kterým se bojíme něco takového říct? Homosexuální páry teď mají sice lepší podmínky než v minulosti, ale jsou v menšině, vždy se setkají s lidmi, kteří jim budou tvrdit, že je na nich něco špatně, nemají právo adoptovat a tak dál,“ říká studentka Hana Novotná, která do XTV přišla na vlastní žádost.

Novotná ve své žádosti napsala, že by také ráda promluvila o názorech mladých lidí na politiku. „Politika mě zajímá jen potud, pokud se mě to týká. Mladé zajímá například ministerstvo školství a státní maturita z matematiky. Ta nás hodně zasáhla. Spousta lidí bude mít povinnou maturitu z matematiky a nebudou ji nikdy potřebovat. Zajímalo nás, že chtěli zakázat cirkus se zvířaty, to je pro mě jako obchod se zvířaty a týrání, jak jinak chcete vychovat lva, aby dělal něco na podiu?“

„Hodně mladých teď podporuje transsexuály, už to neznamená, že si muž vezme podpatky a šaty. Hodně transsexuálů se rádo maluje a dává to na internet, hodně z nich to umí líp než ženy. Lidé je podporují, nenávistných komentářů mají minimum. Když kluka baví líčení, není na tom nic špatného. Mě taky baví malovat. Kolikrát je holky žádají o radu jak se namalovat na ples. Studentům to nevadí a dívají se na to,“ myslí si Hana Novotná.

Co by mělo být homosexuálům povoleno? Proč by homosexuálové měli mít možnost uzavírat manželství? Koho bude volit? A proč si myslí, že se transsexuálové malují?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.