×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Na společné skládání s Karlem Gottem u něj doma u klavíru nikdy nezapomenu.“ – říká zpěvák a vítěz Česko Slovenské Superstar Martin Chodúr.

Za jakých okolností napsal píseň pro Karla Gotta? V čem to má dnešní generace zpěváků snazší na rozdíl od svých předchůdců? Jak se prosadit a co je na tom podle zpěváka Martina Chodúra nejsložitější? Jak „krmí“ bestii zvanou sláva? A jaký život vladtně žije?

Martin Chodúr (29) je zpěvák, skladatel, textař a hudebník, bývalý člen ostravské kapely Robson a vítěz soutěže Česko Slovenská Superstar. V roce 2009 se stal vítězem ankety Žebřík hudebního webu iReport v kategorii Zpěvák roku a Objev roku.

„Co se týká písně, kterou jsem psal pro Karla Gotta, nebyla to náhodná spolupráce. Už navždy ve mně ta vzpomínka zůstane. Byli jsme spolu u něj doma u klavíru. Tam vznikl nápad textový i hudební.“ – vypravuje zpěvák a vítěz Česko Slovenské Superstar Martin Chodúr.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Zpěvák by měl být pravdivý hlavně vůči sobě. Dělám proto hudbu takovou, abych potěšil sám sebe. Abych přesvědčil posluchače, že takto se mi to líbí. Že takto je to správně. Cesta od zpěváka k posluchači nevede dnes ani tak přes rádia, internet, ale je hlavně o živém hraní. Je to osobním vztahu. Televizní soutěž vám kariéru nezaručí. Taková soutěž je dvousečná zbraň. Na začátku kariéry o sobě vše řeknete, ocení vás, pak nastane nutný úpadek.“ – konstatuje zpěvák a vítěz Česko Slovenské Superstar Martin Chodúr.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

zpevakkarel-gottpopularni-hudbamartin-chodursuperstarcesko-slovenska-superstar

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.