×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Mrzí mě, že jsem si nestihl zahrát v Bídnících. Ale za hranice nechci. Jsem rodinný typ.“ – říká vycházející muzikálová hvězda Jakub Hübner.

V jakých muzikálech jej mohou diváci vidět? Jak mu dělali speciální zuby na míru pro muzikál Ples upírů, aby mohl zpívat? Je pro zpěváka a vycházející muzikálovou hvězdu Jakuba Hübnera náročné, musí-li chodit do muzikálu pomalu jako do fabriky? A jak to vypadá s jeho sólovou kariérou?

„Ano, mám vystudovaný muzikál. To je pravda. Po studiích na gymnáziu v Říčanech jsem tak trošku nevěděl, co se sebou. Všichni z rodiny mi říkali, ať jdu na ‚vejšku‘, ale já neměl nikdy učení moc v lásce. A říkal jsem si, že se svým posláním, které vnímám od začátku, budu studovat konzervatoř a zpívat. Že budu dělat umění. A to se povedlo.“ – vysvětluje zpěvák Jakub Hübner.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Aktuálně hraju v muzikálu Čarodějka, Wicked, u Františka Janečka. Představuji otce zlé čarodějky, i když ona není úplně tak zlá, což člověk pochopí. Je to náročné. Na to dílo se těšíte, zkoušíte ho víceméně půl roku. Za ten půl rok se vám trochu ohraje. Ale vždy se do muzikálu těším.“ – říká ke své práci zpěvák Jakub Hübner.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Máme pro vás i BONUSOVÉ VIDEO
jakub-hubnermuzikalcarodejkafrantisek-janecekples-upiru

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.