×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

“Milost pro Kajínka byla chyba…” říká předseda komunistů Vojtěch Filip

Podle Filipa byla milost udělená Jiřímu Kajínkovi prezidentem Milošem Zemanem nesmyslná. “Kdyby byly v tom případu rozpory, soud by to přehodnotil. Je to celé nesmyslné a nepochopil jsem to. Nevím, proč to prezident udělal,” kritizoval rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana předseda komunistické strany, který je vzděláním právník.

“Nemyslím si, že oligarchové jsou nejlepší politici. Stát není firma, nemůžeme nezaměstnané vystěhovat za hranice. Politické strany se musí domlouvat na kompromisu. Nezpochybňuji mandát hnutí ANO, ale on byl v postavení ministra financí a to je otázka střetu zájmů,” kritizuje Filip.

Podle předsedy KSČM je v pořádku, že jeho strana vydává vlastní stranické Haló noviny. Naopak špatné je vydávat noviny s tím, že se tváří jako nestranné. Filip tím narážel na vydavatelství Mafra předsedy hnutí ANO Andreje Babiše.

Filip se v XTV zamyslel i nad tím, jak by vypadala vláda České republiky, kdyby v podzimních parlamentních volbách zvítězila KSČM: “Vládu byhcom sestavili z odborníků bez ohledu na to, z jaké jsou strany,” prozradil Filip. “Základní myšlenka komunismu je sociálně spravedlivá společnost,” dodal Filip.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.