×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Migranti teprve přijdou..." říká Michal Horáček

Hostem XTV byl kandidát na prezidenta Michal Horáček. Hned v úvodu se vyjádřil k postoji prezidenta Miloše Zemana, který oznámil neúčast předvolebních debat: "Kdyby si byl jistý, tak bych předpokládal, že se té debaty zúčastní. Pro všechny kandidáty by měla platit stejná pravidla," uvedl Horáček.

"Kandiduji, protože chci změnu. Hlava státu má zastupovat stát a být pro všechny vzorem. To u našeho prezidenta nevidím," poznamenal Horáček s tím, že by při některých projevech současného prezidenta své dceři nejraději zacpal uši.

Horáček, který se v nedávném volebním průzkumu agentury Sanep umístil na druhém místě za prezidentem Zemanem objasnil i svůj názor na migrační krizi: "Hned na začátku jsem jasně uvedl, že jsem proti kvótám. Měli bychom ale být chytřejší. Lidé utíkající před válkou najdou v uprchlických táborech přikrývku a jídlo, ale měla by tam být i škola," uvedl Horáček. 

Moderátor Luboš Xaver Veselý během rozhovoru doporučil textaři Horáčkovi složit předvolební skladbu: "Je to dobrý nápad, možná by to stálo za to," usoudil Horáček. 

"Když jsem jezdil po republice se svými recitály, všude mi tleskali. Teď jsem se ale otevřel i lidem, kteří mě nemají rádi. Ale je to ten reálný svět," připustil Michal Horáček, který v závěru rozhovoru podrobně popsal i financování své kampaně. "Jsem čitelný, nikomu nic nedlužím. Mám transparentní účet, na který se každý může podívat. Jediný, kdo tam vkládá peníze, jsem já sám, nikdo jiný tam peníze poslat nemůže," prozradil Horáček. 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.