×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Lídu Baarovou jsem neměla ráda, byla hloupá a chodila přes mrtvoly..." říká herečka Zdenka Procházková

„Je mi dvaadevadesát a půl. Stáří jde pomalu, jednoho krásného dne se člověk probudí a najednou se cítí starý. V životě jsem cestovala moc a teď dělám ve Vídni jeden komerční seriál,“ říká legendární herečka Zdenka Procházková, která velkou část svého života prožila v zahraničí. „V Česku mi nebylo přáno a když jsme jednou jeli hrát do Vídně – já totiž uměla německy – a tam jsem začala jet za sebe a dostala tam nabídky.“ Tam, i v Německu, hrála v různých divadlech. Rakousko a Vídeň je podle ní noblesnější, než Německo.

Když hrála Lídu Baarovou, necítila se jako ona. Jejich osudy se podle ní nepotkaly. „Byla ctižádostivá, hloupá a šla přes mrtvoly. Je moje smůla, že jsem taková nebyla, zřejmě bych se dostala dál,“ myslí si. „Neměla jsem jí ráda, když jsem se s ní seznámila, tak se chovala jako největší německá hvězda, neměla v sobě žádnou skromnost.

„Mandlová byla svá. Byla to nymfomanka, kdo se jí líbil, toho si utrhla třeba jen na jednu noc. Byla to ženská, která nedělala žádné tajnosti a nedělala žádné německé filmy kromě jednoho. Nedrápala se za kariérou, zatímco Baarová využívala každého mužského, aby se dostala dál a dál.“

Nezalitovala paní Zdenka Procházková, že se vzdala slávy v Česku? Jak se dostala do zahraničí? A jak zemřel její manžel?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.