×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Kandidatůra na prezidenta? Zatím padesát na padesát..." říká Jiří Pospíšil

Europoslanec a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil se v XTV rozhovořil o své případné kandidatůře na prezidenta ČR. "Zatím to vidím padesát na padesát a definitivně se rozhodnu na přelomu května a června." prohlásil kdysi nejpopulárnější český politik. Jiří Pospíšil zatím objíždí republiku a podle vlastních slov zjišťuje, co jeho případné kandidatůře říká široká veřejnost. "Chci také vědět, kdo bude proti Miloši Zemanovi kandidovat a jaké názory ti lidé mají. Byl bych opravdu rád za jiného prezidenta, než je Miloš Zeman." řekl Pospíšil v XTV.

Bývalý ministr spravedlnosti potvrdil také několik bolestivých míst Evropského parlamentu. "Je tam velmi obtížné něco prosadit a často jsem z toho frustrovaný. Ale nakonec jsem třeba rád, že u mediálně velmi probírané směrnice o zbraních, kdy EU tady chtěla zakázat pomalu držet legální zbraně, jsem rád, že osmdesát procent nesmyslů z celé té směrnice, a to díky českým poslancům zmizela." prohlásil exministr v části debaty, která se týkala Evropské unie a Evropského parlamentu. Ostatně přebujelost administrativy EU označil v rozhovoru Jiří Pospíšil za záležitost, která ani jemu není přijemná. Ale dodává: "Určitě by to mohlo být méně přebujelé, ale stále budu obhajovat např. volné cestování po Evropě a řadu dalších výhod. Na druhou stranu si neumím představit nikoho, kdo by např. počty úředníků seškrtal. Ti kdo budou něco podobného tvrdit, budou vodit voliče za noc." řekl europoslanec Jiří Pospíšil v XTV.

 

 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.