×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Je potřeba zrušit koncesionářské poplatky ČT. Evropská unie nefunguje, musíme se vrátit před Lisabonskou smlouvu.“ – říká politik Edvard Kožušník

„Veřejnoprávní média by měla zůstat veřejnoprávní a rozhodně by měla zůstat být nezávislá na politické reprezentaci. Ale financování by mělo být jiné.“ – obhajuje Edvard Kožušník zrušení koncesionářských poplatků.

„Evropská unie nefunguje. Musíme se vrátit zpátky před Lisabonskou smlouvu. Odchodem Spojeného království z Evropské unie ztratíme strategického partnera. Po brexitu může nastat bruselský diktát“ – varuje Edvard Kožušník a komentuje aktuální situaci v Evropské unii i možnosti případných reforem v budoucnu.

 ► Doporučujeme YouTube - Xaver Live

„Byla chyba v provedení ukončení spolupráce s Václavem Klausem mladším, způsob jeho vyhození byl nešťastný. Zklamala mě kritika Klause mladšího vůči zásahům českých vojáků v zahraničí. Rozchod s Klausem mladším mohl proběhnout důstojně pro obě strany.“ – komentuje Edvard Kožušník situaci s Václavem Klausem mladším.

Je správné zrušit koncesionářské poplatky ČT? Je Evropská unie reformovatelná? Udělala ODS chybu při ukončení spolupráce s Václavem Klausem mladším? Byla by Miroslava Němcová dobrá prezidentka? Jaké dopady bude mít brexit na Českou republiku?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.