×

Další video: „Babiše pošleme do vesmíru – kdo uteče, vyhraje. Zákazy jsou k ničemu, vláda dělá jen populismus. Vakcíny si zařiďme sami.“ – komentuje Vlastimil Tlustý

Countdown
Zrušit
×

"Jako prezident bych odstranil vlajku EU a rodině Peroutky se omluvil..." říká kandidát na prezidenta Jiří Hynek

„Jsem připraven být prezidentem, bez manželky bych do kandidatury ale nešel,“ přiznává Jiří Hynek, kandidát na prezidenta České republiky. „Jsou dva lidé z ostatních prezidentských kandidátů, které bych nepodpořil.“ Podle jeho slov má jako případné poradce vytipováno spolehlivé, pracovité lidi bez temné minulosti.

„Jako prezident bych zrušil rámy na Hradě a odstranil bych vlajku Evropské unie. Sprostá slova bych oproti Zemanovi nepoužíval a rodině Ferdinanda Peroutky bych se omluvil,“ vyjmenoval své rozdíly oproti současnému prezidentovi Miloši Zemanovi.

S velmocemi by se snažil jednat „s rovnou páteří“, aby to bylo pro Česko výhodné. Do Bruselu by šel upozornit evropské úředníky, aby přestali diktovat a aby se důrazně změnila. O setkání s Donaldem Trumpem, příp. s Vladimirem Putinem by stál. „Rád bych čas od času přijel do Číny a vyjednal tam lepší podmínky pro Českou republiku.

Jaký by byl Jiří Hynek prezident? Jak by se zachoval, pokud by vláda Andreje Babiše nedostala důvěru? Poučil se jakožto člen Realistů z chyb, které před volbami do poslanecké sněmovny udělali?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.