Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Jako prezident bych odstranil vlajku EU a rodině Peroutky se omluvil..." říká kandidát na prezidenta Jiří Hynek

Publikováno 10.1.2018 v 13:41
Jiří Hynek - kandidát na prezidenta

„Jsem připraven být prezidentem, bez manželky bych do kandidatury ale nešel,“ přiznává Jiří Hynek, kandidát na prezidenta České republiky. „Jsou dva lidé z ostatních prezidentských kandidátů, které bych nepodpořil.“ Podle jeho slov má jako případné poradce vytipováno spolehlivé, pracovité lidi bez temné minulosti.

„Jako prezident bych zrušil rámy na Hradě a odstranil bych vlajku Evropské unie. Sprostá slova bych oproti Zemanovi nepoužíval a rodině Ferdinanda Peroutky bych se omluvil,“ vyjmenoval své rozdíly oproti současnému prezidentovi Miloši Zemanovi.

S velmocemi by se snažil jednat „s rovnou páteří“, aby to bylo pro Česko výhodné. Do Bruselu by šel upozornit evropské úředníky, aby přestali diktovat a aby se důrazně změnila. O setkání s Donaldem Trumpem, příp. s Vladimirem Putinem by stál. „Rád bych čas od času přijel do Číny a vyjednal tam lepší podmínky pro Českou republiku.

Jaký by byl Jiří Hynek prezident? Jak by se zachoval, pokud by vláda Andreje Babiše nedostala důvěru? Poučil se jakožto člen Realistů z chyb, které před volbami do poslanecké sněmovny udělali?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}