×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

"Dříve naše země udávala tón techniky, dnes nejsme schopni vybudovat kilometr dálnice..." říká režisér Ondřej Kepka

„Pomáháme starým i mladým lidem s jejich kariérou. Pomáháme sociálně – např. s různými příspěvky, které souvisí s jejich profesí – na oční či zubní záležitosti,“ říká prezident filmové asociace Ondřej Kepka. Asociace dosáhla i tzv. reprízovného. „Zákon je šalamounsky napsaný, ale v civilizované Evropě je tato věc naprosto běžná.“

Kampaň #MeToo se Čech prý netýká. „Myslím si, že je to typicky americké - věci se přepísknout na jednu či na druhou stranu. Hysterie je to přehnaná. Setkal jsem se s tím, že měl muž problém pustit dámu do dveří, aby z toho něco nebylo,“ říká herec.

„Rok 89 rozhýbala divadla, ti co dokázali říct ten názor, byli herci. Dneska nevidím jako problém, když se někdo vyjádří k politice. Osobně si vážím úřadu prezidenta, Zemana jsem v 90. letech obdivoval, o to víc mě mrzí, jak se změnil. Byli jsme země udávající tón techniky a nyní nejsme schopni vybudovat kilometr dálnice,“ myslí si Kepka.

Co je filmová asociace? Jak vzpomíná na natáčení Arabely? Dokázal by natočit velkofilm? Proč se herci cítí jako komentátoři politického dění? A co nyní připravuje?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.