×

Další video: „Vakcína proti COVIDU-19? Lidé nám volají, ale nevíme, kdy bude. Ta na chřipku aktuálně dostupná není. Ti, co si ji objednali na jaře, ji však dostali.“ – říká odborník a lékař Jan Rutsch.

Countdown
Zrušit
×

"Dodnes se potýkáme s kauzami Jančíka..." říká starosta Prahy 5 Pavel Richter

"Exstarostu Jančíka osobně neznám, ale dodnes se potýkáme s některými kauzami a smlouvami z doby, kdy byl starostou," řekl v rozhovoru pro XTV současný starosta Prahy 5 Pavel Richter. "Radost nám dělá komunitní projekt osada Buďánka. Místní nás přesvědčili, abychom projektu pomohli. Každý tam může zajít, cvičí se tam, jsou tam dílničky pro děti," prozradil starosta Richter.

Podle starosty Prahy 5 je smutné, když veřejnost a radnice mají stejný cíl, ale nedaří se to navenek prezentovat. Richter se vyjádřil také k nedávno velmi mediálně řešeným betonovým květináčům: "Jsou místa, kde jiné řešení není, ale nemyslím si, že to v tomto počtu bylo dobré řešení. Doba, po kterou ty truhlíky musí být umístěny kvůli evropským dotací, se krátí," míní Richter.

"I v komunální politice koukáme na volební preference. Ale je málo průzkumů, které se zabývají jen Prahou. Ale myslíme si, že jsme zde viditelní a voliči nám to pozitivně sečtou," vysvětluje Richter, který byl do zastupitelstva Prahy 5 zvolen za stranu TOP 09.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.