×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×
AUDIO ZÁZNAM

„Darina Kováčová je moje přítelkyně, ne milenka. Společná cesta do Vietnamu byla pracovní a plánovala se dva roky. Po listopadu 89 jsem byl první perzekuovaný.“ – říká náměstek hejtmana Ústeckého kraje Jaroslav Komínek (KSČM).

„Darina Kováčová je moje přítelkyně, ne milenka. Společná cesta do Vietnamu byla pracovní a plánovala se dva roky. Po listopadu 89 jsem byl první perzekuovaný.“ – říká náměstek hejtmana Ústeckého kraje Jaroslav Komínek (KSČM).

Náměstek hejtmana Ústeckého kraje Jaroslav Komínek (KSČM) společně se svou partnerkou a starostkou Jirkova Darinou Kováčovou (ANO) vycestovali v době, kdy se začínal šířit koronavirus, za peníze daňových poplatníků do Vietnamu. Komínek se ale hájí, že šlo o dlouho plánovanou, navíc pracovní cestu. Proč vstoupil v roce 2004 do KSČM a jak funguje takové přesvědčení do strany vstoupit? Byla chyba, když po návratu z dovolené v Egyptě přirovnal tamní obyvatele k neandrtálcům a ostudě civilizace?

„Když byla základní vojenská služba a byli záklaďáci, tak voják z povolání byl lampasák. Mne to nepohoršovalo. Nevím, jak je to dneska. Co se týká mého vstupu do KSČM, to nebylo tak, že bych se rozhodl v roce 2004. Když jsem byl v armádě, musel jsem být apolitický. Kdybych mohl, tak do strany vstoupím dříve. Tím, že jsem šel do zálohy, tak byl prostor, takže hned první den jsem vstoupil do KSČM.“ – konstatuje náměstek hejtmana ústeckého kraje Jaroslav Komínek.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Ještě jsem netušil, kam všude se KSČM posune a jakým způsobem dopadnou volby do krajů a podobě. Měli jsme v Chomutově i úspěšného senátora. Do strany jsem vstoupil z přesvědčení. Po základní škole jsem nastoupil na střední vojenskou školu. Když jsme v září nastoupili, tak v říjnu, když se tvořili mládežnické organizace, tak mne zvolili předsedou SSM. A za měsíc přišel listopad 89. SSM skončilo. Měl jsem první škraloup a už jsem nemohl být předseda Svazu vojenské mládeže. Říkali, že nemohu, že jsem byl přece předseda SSM.“ – popisuje náměstek hejtmana ústeckého kraje Jaroslav Komínek s tím, že byl v tomto směru prvním perzekuovaným, ale přesvědčení mu nikdo nesebral.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jaroslav-kominekkscmegyptvietnamdarina-kovacovakoronavirusdopravaustecky-krajnamestek

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.