×

Další video: Budulínek v New Yorku, Tetuše v oblacích a Blažek v rukou Pirátů…

Countdown
Zrušit
×

„Chceme přímý nákup plynu mimo burzu. Prahu nyní řídí ideologové a aktivisté. Kde je půl bilionu korun, kterým za jejich vlády disponoval rozpočet Prahy?“ – Milan Urban

Z jakých lidí sestává uskupení Společně pro Prahu, které architekt a urbanista Milan Urban kandiduje na pražského primátora? Chtěl by starostou vůbec být? Dá se pohnout s tím, aby Praha nebyla jedním z nejdražších měst na světě? A jak by uskupení řešilo energetickou krizi či dopravu?

„Jedná se o to, že – jak víte – současná vláda, to je vláda pětikoalice. A ta měla jediný společný program – Antibabiš.“ – připomíná Milan Urban.

„Ale bohužel v důsledku volebního zákona v minulých parlamentních volbách propadlo milión hlasů. A veškeré, ať už strany, nebo hnutí, anebo uskupení, které měly anebo mají národoveckou tendenci, vlasteneckou, není jim jedno, co je s naší zemí, co se děje s tradičními hodnotami, tak byly roztříštěné. A nám se podařilo v Praze dát tuto kandidátku dohromady, abychom oslovili co nejširší spektrum lidí, kteří mají takovéto názory a životní hodnoty. Je to kandidátka SPD, Trikolóry, hnutí PES, pak máme kandidáty ze čtyřech dalších subjektů plus ještě další nezávislé osobnosti. Věříme, že oslovujeme široké spektrum lidí, kterým není jedno, co se s touto zemí děje.“ – podotýká Milan Urban.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Mám zkušenosti z komunální politiky. Už jsem působil jako zastupitel hlavního města Prahy, takže je mi známá problematika hlavního města. Vím, jak magistrát funguje, Chceme každopádně vedení města změnit, aby město měli na starosti odborníci, a to včetně městských společností. Nynější vláda je vláda aktivistů a ideologů.“ – míní Milan Urban.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

milan-urbanprahaspolecne-pro-prahukandidat-na-primatoraspdtrikolorahnuti-pesnezavislinarodovcipatriotienergetikaplyndopravamestske-spolecnostipiratirozvoj-prahykomunalni-volbyxaverx-talkxtv
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.