×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Česká televize je prounijní, probruselská, protinárodní, protičeská a protidemokratická.“ říká poslanec Lubomír Volný

„Nepovažuji Českou televizi za objektivní médium, považuji ji za médium, které má určený politický rámec, který se snaží naplňovat. Jeden z členů rady České televize veřejně přiznal, že se má vysílat pozitivní rámec informací o Evropské unii.“ komentuje fungování České televize poslanec Lubomír Volný, který si dále myslí, že Česká televize zamlčuje negativní informace o Evropské unii a o liberální demokracii. Lubomír Volný v rozhovoru uvedl, že zveřejnění informace o škodách, při vyvádění peněz z České televize, vyvolá šokující reakce.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live

„Pan Okamura určitě lže. Pravidelně. V současné době lže dnes a denně.“ tvrdí Lubomír Volný a dodává, že Tomio Okamura hrál celou dobu falešnou hru nejen na něj, ale i na všechny voliče. Pro Lubomíra Volného byla při podpoře Tomia Okamury nejdůležitější myšlenka přímé demokracie a lidské svobody. „SPD není hnutím svobody a přímé demokracie, je hnutím přímé diktatury. A s pravděpodobností hraničící s jistotou je to soukromý byznys projekt nebo je to dokonce organizovaná akce protistrany...“ uzavírá rozhovor poslanec Lubomír Volný.

Je Česká televize objektivní? Jsou z ČT vyváděny miliony korun? Zradil Tomio Okamura Lubomíra Volného? Hraje SPD s voliči falešnou hru?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.